Wybierz sposób rejestracji:

Rejestracja korepetytora za pomocą facebooka
Rejestracja korepetytora za pomocą formularza rejestracyjnego

Wypełnij formularz rejestracyjny

  •  

Wypełnij formularz rejestracyjny

[ajax_login]

Ogłoszenia korepetytorów - do kogo trafiamy?

eduKorepetycje to serwis dla uczniów, studentów i rodziców szukających edukacyjnego wsparcia dla siebie lub swojego dziecka z dowolnego przedmiotu i w dowolnej lokalizacji miejskiej lub wiejskiej.

eduKorepetycje wspiera działania korepetytorów i placówek edukacyjnych:

1. Umożliwia zamieszczanie darmowych ogłoszeń – wzbogaconych o zdjęcia i filmy.
2. Pozwala dać zainteresowanie ofertami za pomocą systemu statystycznego.
3. Umożliwia zamieszczanie ogłoszeń w ponad 16 000 miejscowości na terenie Polski.
4. Pomaga zwiększać oglądalność ofert i skuteczniej docierać do klientów.
5. Umożliwia pozyskiwanie danych kontaktowych osób zainteresowanych usługami.
6. Wspiera marketing szeptany i pozyskiwanie klientów z polecenia.
7. Umożliwia zakup materiałów promocyjnych dostosowanych do sektora edukacji.
8. Własna firma na start – wspieramy osoby otwierające własną działalność gospodarczą w sektorze edukacji, poprzez dostarczenie materiałów reklamowych.

thumb-3


Zobacz więcej jak dodać darmowe ogłoszenie korepetytora i pozyskać ucznia

Kilka sposobów na pozyskanie ucznia

1

Udostępnij swoją ofertę na facebook

Pozyskuj klientów z polecenia za pośrednictwem facebook’a – Pamiętaj! Udostępnienie własnej oferty na facebook’u to dla ciebie świetna i darmowa forma reklamy. Jej celem jest promowanie oferowanych przez ciebie usług w gronie najbliższych przyjaciół oraz znajomych, którzy z kolei mogą skorzystać z twojej oferty lub polecić ją innym osobom.

Zanim jednak udostępnisz na facebook’u swoją pierwszą ofertę pamiętaj o trzech zasadach:

Po pierwsze – zadbaj o to, aby twoje ogłoszenie było dobrze opracowane: zamieść zdjęcie profilowe, opisz swoje doświadczenie, dodaj nagłówki oraz zdjęcia z przeprowadzonych zajęć lub nawet film promocyjny.

Po drugie – Udostępniaj swoje oferty regularnie, co 3-4 tygodnie, aby stale utrwalać w pamięci swoich przyjaciół, to czym się zajmujesz, aby o tobie nie zapomnieli gdy nadejdzie potrzeba skorzystania lub polecenia usług edukacyjnych.

Po trzecie – Poproś znajomych o udostępnienie twojej oferty lub rozważ odpłatne promowanie wiadomości za pośrednictwem facebook’a. Czasem przy pomocy kilku złotych można dotrzeć do sporej rzeszy osób. 

Uwaga - upewnij się, że twój profil korepetytora jest prawidłowo uzupełniony i posiada zdjęcie!
Korepetycje - Opublikuj darmowe ogłoszenie na facebooku
2

Poproś twoich uczniów o udostępnienie Twojej oferty

Zaangażuj własnych uczniów! – Udzielasz korepetycji oraz posiadasz pierwszych zadowolonych klientów? Nie zwlekaj! Poproś swoich uczniów, aby odwiedzili twój profil na serwisie eduKorepetycje.pl, dodali pozytywną opinię oraz udostępnili twoją ofertę na własnym facebook’u.

Pamiętaj! Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji ze studentami, uczniami oraz rodzicami to klucz do sukcesu. Jeśli twoi klienci są w stanie udostępnić zamieszczone przez ciebie ogłoszenie to możesz być pewien, że trafi ono do ich rówieśników, którzy prawdopodobnie uczą się do tego samego sprawdzianu lub egzaminu. 

Korepetycje - poproś twoich uczniów o udostępnienie twojej oferty na ich facebooku
3

Wyróżnij się! Prześcignij konkurencję i zwiększ swoją oglądalność!

Prześcignij swoją konkurencję! W eduKorepetycje.pl masz do dyspozycji ponad 16 000 miejscowości na terenie całej Polski (uwzględniające tereny miejskie i wiejskie). Jednak konkurencja wśród korepetytorów bywa całkiem spora dlatego zadbaj o to, aby twoje ogłoszenie posiadało pozytywne opinie, było dodatkowo wyróżnione oraz wyświetlane przed ofertami konkurencyjnymi.

Pamiętaj! Uczniowie i rodzice głównie kierują się: ceną oferowanej przez ciebie usługi, treścią twojego ogłoszenia oraz opiniami jakie pozyskałeś od innych klientów. Jednak nikt nie ma czasu porównywać ze sobą ponad 200 ofert. Dlatego głównie wybierane są te ogłoszenia, które się wyróżniają i znajdują w górnych wynikach wyszukiwania.

Punkty pozycjonujące pomogą ci wyróżnić oraz pozycjonować twoje ogłoszenie we wszytkach miasta jednocześnie w jakich świadczysz swoje usługi. Głównym ich zadaniem jest zwiększenie oglądalności twojej oferty, a co za tym idzie poziomu klientów.

Uwaga – Punkty pozycjonujące rozliczane są w modelu CPC czyli płacisz tylko i wyłącznie za faktyczne wyświetlenie twojej oferty przez potencjalnego klienta – a cena pozyskania jednego klienta to zaledwie 20 gr. Ponadto system pozycjonowania punktowego został wzbogacony o blokadę uniemożliwiającą nagminne wyklikiwanie punktów pozycjonujących przez rywalizujących ze sobą korepetytorów! 

Złóż zamówienie
Wyróżnij darmowe ogłoszenie korepetycji
4

Kup ulotki i wizytówki

Wesprzyj marketing szeptany! Jednym ze sposobów pozyskiwania nowych klientów jest marketing szeptany, czyli pozyskiwanie klientów z polecenia, ale równie istotne jest dobre przygotowanie się do tej formy promocji! Ponieważ nie ma nic gorszego jak wyjść od zadowolonego ucznia bez pozostawienia mu kilku swoich wizytówek, które mógłbym przekazać przyjaciołom ze szkolnych ławek.

Zakup ulotek i wizytówek, to doskonałe rozwiązanie zarówno dla korepetytorów działających na małą skalę, jak i osób oraz placówek edukacyjnych starających się pozyskać większą rzeszę uczniów na zajęcia grupowe.

Działania na małą skalę – Jeśli udzielasz korepetycji pamiętaj o tym, aby po każdych zajęciach odbytych z nowym uczniem zostawić mu kilka swoich ulotek i wizytówek. Dzięki temu Twój uczeń będzie mógł przekazać je swoim rówieśnikom, którzy niebawem również będą potrzebowali twojego wsparcia przed szkolnym sprawdzianem.

Jeśli działasz na większą skalę – Jeśli zajmujesz się prowadzeniem kursów językowych lub organizujesz grupowe zajęcia maturalne i chcesz dotrzeć do znacznie większej rzeszy klientów, to dobrym rozwiązaniem będzie zakup dużej ilości ulotek, abyś mógł rozdawać je swobodnie przed wszystkimi szkołami w Twoim mieście.

Uwaga – Realizujemy zlecenia z Unii Europejskiej i wspieramy młodych przedsiębiorców zakładających swoją działalność gospodarczą! 

Produkt Cena
Ulotki
Wizytówki
Wizytówki – gotowy wzór 100 szt. 75 zł
Sprawdzenie poprawności wzoru 20 zł
Cena dostawy (Przesyłka do 30 kg) 15 zł
Złóż zamówienie
5

Skorzystaj z naszego Fanpage’a

Organizujesz coś ciekawego? Napisz post promocyjny! Pamiętaj twoi klienci są w ciągłym ruchu, a jedyną rzeczą jaka im nieustannie towarzyszy to smartfon lub tablet. Dlatego nie może Ciebie zabraknąć, także w mediach społecznościowych!

Jeśli zamierzasz zorganizować jakiś ciekawy kurs, nagrałeś fajny film na YouTube lub napisałeś interesujący artykuł, to śmiało napisz do nas i zamów post promocyjny na naszym facebook’u. A my sprawimy, że dotrze on do ponad 1000 osób i przyniesie ci nowe odwiedziny twoich ofert.

Uwaga! – Każdy post zakupiony przez korepetytora jest wzbogacony o: zdjęcie podesłane przez klienta lub zakupione w serwisie www.fotolia.pl, link prowadzący do profilu korepetytora lub jego prywatnej strony oraz promocję wiadomości umożliwiającą dotarcie do 1000 osób.

Produkt Cena
Post + zdjęcie + promocja 35 zł
Zaawansowane kampanie promocyjne  TAK

Ceny zaawansowanych kampanii targetowanych ustalane są indywidualnie do potrzeb danego klienta!

Złóż zamówienie
Korepetycje na facebooku - ogłoszenia korepetytorów na facebooku
6

Napisz ciekawy artykuł i zamieść na naszym blogu - Polecane!

Pozyskuj klientów długofalowo! Blog to jedna ze skuteczniejszych metod długofalowego pozyskiwania klientów, a wszystko dlatego, że dzisiejszy czytelnik głównie nastawiony jest na wartościową treść, która go zaciekawi.

W dzisiejszych czasach content marketing wygrywa, a czołowe wyszukiwarki, takie jak Google, czy Yahoo również o tym wiedzą, dlatego każdego dnia starają się wyselekcjonować i wysoko wypozycjonować w wynikach wyszukiwania te materiały, które wniosą coś wartościowego dla oczu twoich potencjalnych klientów.
Oznacza to, że ciekawy oraz dobrze opracowany artykuł może znaleźć się w wysokich wynikach wyszukiwania i przez długi okres czasu przynosić ci darmowych czytelników bez konieczności używania kosztownej reklamy AdWords.

Jak opracować artykuł na bloga?
1. Określ grupę docelową, dla której piszesz i zastanów się jakie frazy mogą wyszukiwać w wyszukiwarce.
2. Określ tematykę artykułu.
3. Napisz artykuł składający się z kilku akapitów – optymalna długość to 5 akapitów.
4. Dobrze opracuj nagłówki, aby zawierały słowa lub frazy kluczowe, które Twój odbiorca może wpisywać w wyszukiwarce.
5. Wzbogać treść akapitów o frazy kluczowe – skup się na maksymalnie 6 frazach/słowach kluczowych.

Uwaga – pamiętaj, aby nie nadużywać słów kluczowych wyszukiwarka Google jest naprawdę sprytna i wykryje wszelkie nieprawidłowości w treści twojego artykułu.

Pamiętaj! Jeśli posiadasz problem z opracowaniem artykułu, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie! Dobrze opracowany artykuł z pewnością zostanie doceniony przez Google’a, czy Yahoo.

UWAGA – eduKorepetycje zastrzega sobie możliwość moderacji źle opracowanej treści.

Produkt Cena
Artykuł pozycjonowany do 6 fraz + zdjęcie gratis 200 zł
Wsparcie specjalisty ds. pozycjonowania 70 zł/godz.
Złóż zamówienie
Napisz ciekawy artykuł o korepetycjach, a my zamieścimy go na blogu
7

Baner

Docieraj do klientów na szeroką skalę! Baner reklamowy, to forma promocji dla: korepetytorów, placówek edukacyjnych i przedsiębiorców, pragnących docierać ze swoimi usługami do uczniów, studentów i rodziców na znacznie szerszym terenie.

Baner reklamowy wyświetlany jest zawsze poza wynikami wyszukiwania, dzięki czemu jego skuteczność w przekazie jest znacznie wyższa. Ponadto każdy baner podlinkowany jest bezpośrednio do strony internetowej przedstawiającej promowaną usługę lub profil danego korepetytora.

Pamiętaj – Uczniowie i rodzice odwiedzają ten serwis właśnie po to, aby znaleźć wsparcie edukacyjne dla siebie lub swojego dziecka! 

Baner reklamowy, to także doskonała okazja dla młodych przedsiębiorców, którzy przy pomocy dofinansowania z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie i szukają skutecznej oraz silnej formy promocji dla swojej działalności.

Produkt Cena
Baner górny 500 zł
Baner dolny 450 zł
Opracowanie banera 100 zł
Własny baner 0 zł
Podane ceny są cenami netto
Reklama dla korepetytorów i szkół językowych Złóż zamówienie
Promuj korepetycje - reklama dla korepetytorów i szkół językowych

Musisz być zalogowany aby skorzystać z tej opcji.

Zamknij komunikat